Filmborn

iOS için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 142 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Mastin Labs Inc.
iOS kamera arayüzünde pek düzenleme özelliği sunmadığı için geliştirilmiş olan Filmborn ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Filmborn ile sistemdeki yerleşik kamera uygulamasını kullanmak yerine özelleştire bileceğiniz ve fotoğraflar üzerinde daha fazla oynama yapabileceğiniz bir çok özelliği canlı olarak ve tek uygulama altında topluyor. 

Filmborn uygulamasını ücretsiz olarak App Storeden indirebilir ve direkt kullanamaya başlayabilirsiniz onlarca özelliği olan uygulama kullanıcıları tarafından yüksek beğeni almış ve devamlı güncellemeler ile yeni özellikler katılıyor. Özel kitler sayesinde fotoğraflarınız üzerinde anlık çekerken düzenlemeler yapabilir tonları, ışığı ve dengeleri isteklerinize göre manuel ayarlayabilirsiniz.

Ayrıntılara daha fazla önem veren fotoğrafçılar için geliştirilmiş olan Filmborn çekim sonrası renklerde siyah beyaz ayarları yapabilir ve özelleştirilebilir ayarlara bakabilirsiniz. Vurgulamak istediğiniz arka plan veya ön planları çubuklar sayesinde daha iyi belli edin kolay kullanımı ile zorlanmadan resimlerinizde göz alıcı düzenlemeler yapabilirsiniz. Uygulamanın yapımcısına göre amaçları fotoğrafları değiştirmek yerine telefon ile yeni nesil bir fotoğrafçılar oluşturmak olduğunu belirtti. 

 

Daha Fazla Göster
Filmborn indir